Відбілювання зубів

Красива білосніжна посмішка – це ознака здоров’я, благополуччя і респектабельності. Саме тому на сьогоднішній день відбілювання зубів користується значною популярністю.

В нашій мережs стоматологій «Пародент» застосовується принципово новий, найбільш щадний і ефективний метод професійного відбілювання зубів за допомогою системи Beyond. Ця технологія базується на активації відбілюючого гелю спеціальною лазерною лампою. Останні дослідження в області стоматології довели, що використовуваний нами гель є найбільш безпечним – він не впливає на будову і хімічну структуру емалі зуба, не змінює її міцності, а лише витісняє з неї забарвлюючі пігменти. Таким чином, процедура відбілювання абсолютно безпечна для зубів і не викликає таких побічних ефектів, як підвищена чутливість і порушення пористої поверхні (більш швидке забруднення поверхні зубів).

Спеціальна лампа активує дію гелю і завдяки цьому, для отримання бажаного результату достатньо одного відвідування.

Курс відбілювання залежить від вихідного кольору Ваших зубів. Одне відвідування забезпечить відбілювання зубів на 2 тони. Перед відбілюванням необхідно видалити зубні відкладення і наліт повітряно-абразивною системою Air-Flow.

Наявність каріозних порожнин і клиноподібних дефектів на зубах, що відбілюються є протипоказом для проведення процедури і потребують лікування.

(Ціни в прейскуранті)