м. Львів, вул. Шевченка, 87А

м. Львів, Личаківська,52

м. Львів, вул.Скорика, 29

м. Львів, вул. Глибока, 4

м.Львів, пр-т. Червоної Калини, 85а

+38 (067) 000 21 87
+38 (044) 334 41 00

Parodent USА

+1 (623) 398 68 08

Parodent CAN

416-201-4440
Чому пародент
В мережі стоматологій «Пародент» персонал володіє українсько­ю, російською­, польською та англійсько­ю мовами. Хочемо Вас здивувати:­ лікування зубів в мережі стоматологій «Пародент» приблизно в 10 разів дешевше, ніж в клініках – партнерах Канади або США. Зокрема, вартість 1 імпланта (від встановлення до протезування металокерамікою) становить ~500 $, тоді як в Канаді і США ця процедура вартує ~5000$. Подібна різниця у вартості стосується­ й інших стоматолог­ічних втручань. Ваші близькі та друзі зможуть поєднати свій відпочинок­ або важливі справи в Україні з якісним лікуванням­ зубів у Львові, заощадивши­ при цьому значні кошти. Будемо раді бачити Вас та Ваших близьких!
Наші переваги
70

лікарів-стоматологів дбають про ваше здоров’я!

70000

пацієнтів довіряють нам свою посмішку!

25

роки дбаємо про Ваші посмішки!

Чому нам варто довірити своє лікування? Тому що у нас:

 • Надаються усі види стоматологічних послуг: лікування тканин пародонту (нехірургічними та хірургічними методами); терапевтичне лікування зубів та їх реставрація, відбілювання зубів; ортопедична стоматологія (незнімне та знімне протезування);ортодонтична стоматологія (корекція прикусу та зубощелепових аномалій); хірургічна стоматологія в тому числі стоматологічна імплантація.
 • Надається ефективне високоякісне знеболення на всіх етапах лікування
 • Загальне знечулення проводиться з використанням наркозно-дихальних апаратів-NEPTUNE. Кисневих концентраторів-БІОМЕД-7F-10
 • Висококваліфіковані стоматологи, які проводять лікування з застосуванням найбільш сучасної апаратури та методів
 • Робота проходить в чотири руки з кваліфікованим асистентом
 • Точна діагностика і контроль результатів лікування проводяться з застосуванням комп’ютерної радіовізіографії (при цьому доза опромінення є значно нижчою, ніж при застосуванні традиційної рентгенографії)
 • Досконала система стерилізації інструментарію і строге дотримання санітарних норм
 • Проводиться розробка індивідуального розгорнутого плану лікування з урахуванням наявної патології на основі співпраці і взаємодії лікарів-стоматологів різних спеціальностей – пародонтолога, терапевта, ортопеда, ортодонта, хірурга
 • Комплексне лікування захворювань пародонту із застосуванням Vector-системи, а при середньо-важких стадіях – хірургічних методів лікування із застосуванням остеопластичних матеріалів для стимуляції регенерації власної кістки
 • Лікування і художня реставрація зубів з використанням найбільш сучасних матеріалів світлового твердіння (EnamelPlus HFO, FiltekSupreme XT, Harisma)
 • Найновіші методи ендодонтичного лікування кореневих каналів зубів за допомогою мікроскопа, що дозволяє виявити додаткові канали та їх пломбування за допомогою розігрітої гутаперчі (System B, Obtura III)
 • Проводяться усі види протезування зубів: традиційна металокераміка, кераміка на золоті, безметалева кераміка із застосуванням керамічних мас від провідних світових виробників, цільнокерамічнівініри, складне бюгельне протезування на телескопічних коронках та атачменах
 • Проводяться різні методи стоматологічної імплантації (“ConnectStar” (Україна-Німеччина), ”BioHorizons”(США), “Straumann”, “OSSTEM” (Південна Корея) і “Straumann” SLactive (Швейцарія))
 • Працівники вільно володіють англійською, італійською та французькою мовами.
Ми медичний центр якому довіряють

Ми пропонуємо пацієнтам широкий спектр стоматологічних послуг високого рівня і якості, починаючи
від різних способів діагностики і до складних операцій при лікуванні хвороб порожнини рота.

Наші партнери в США та Канаді
Маємо приємність­ проінформу­вати Вас про те, що медичний центр «Пародент» має клініку – партнер в Сполучених Штатах Америки в місті Фініксі за адресою: 16080 N 59th Ave, Glendale (Phoenix Metro), Arizona, USA 85306, та Канаді в місті Торонто за адресою: 2318 Lakeshore Blvd., Second Floor, Suite 202, Etobicoke, ON M8V1B5 Наша мета – бути ближче до українців,­ у якій країні вони б не проживали.