м. Львів, вул. Шевченка, 87А

м. Львів, Личаківська,52

м. Львів, вул.Скорика, 29

м. Львів, вул. Глибока, 4

м.Львів, пр-т. Червоної Калини, 85а

+38 (067) 000 21 87
+38 (044) 334 41 00

Parodent USА

+1 (623) 398 68 08

Parodent CAN

416-201-4440

Лікування пародонтиту апаратом Вектор

Пародонтит – запалення ясен – серйозне захворювання, яке може призвести до втрати зубів. Вражаючи м’які тканини, що оточують зуб, інфекція також послаблює його корінь. В результаті зуб випадає. Саме запалення супроводжується набряком ясен, їх кровоточивістю, болем, неприємним запахом з рота. Сьогодні при наявності високотехнологічного стоматологічного діагностичного та лікувального обладнання нехтувати лікуваннямпародонтиту просто неприпустимо! Адже це захворювання піддається ефективній терапії на будь-якій стадії. Хоча, звичайно, звертатися до лікаря краще всього на самому ранньому етапі розвитку пародонтиту. Ознаками того, що вам пора йти до стоматолога є наступні симптоми:

  • Кровоточивість ясен після чищення зубів (навіть якщо біль відсутній);
  • Ясна почервоніли і збільшилися в розмірах;
  • Болючість ясен при дотику;
  • В «кишенях» між зубами і яснами з’явився гній;
  • Неприємний запах з рота і неприємний присмак.

Лікування ясен апаратом «Вектор» ефективне на будь-якій стадії розвитку пародонтиту. Цей ультразвуковий апарат розроблений в Німеччині. Ультразвукова енергія впливає на порожнину рота через частинки води, що сприяє більш дбайливій обробці м’яких і твердих тканин, делікатному очищенню підясенних ділянок зуба. Лікування пародонтиту апаратом «Вектор» дозволяє безболісно, без застосування анестезії, видаляти бактеріальну біоплівку, зубні відкладення. Апарат застосовується навіть для лікування пацієнтів з підвищеною чутливістю емалі. Вектор в стоматології – справжній прорив у лікування пародонтиту.

Як проходить лікування пародонтиту апаратом «Вектор».

Коли проводиться лікування пародонтиту, Вектор виконує функцію своєрідного стерилізатора. Він інтенсивно і дбайливо обробляє, очищає кишеню між зубами і яснами. До складу засобу (суспензії FluidPolish), яка застосовується для проведення процедури, входить гідроксилапатит. Завдяки йому частки суспензії полірують корінь зуба. Очищаються навіть важкодоступні місця, приховані в глибині зубоясенної кишені. Результатом цього є гладкі, чисті поверхні коренів і значне зниження кількості бактерій, що призводить до швидкого і успішного лікуванню.

(Ціни в прейскуранті)