м. Львів, вул. Шевченка, 87А

м. Львів, Личаківська,52

м. Львів, вул.Скорика, 29

м. Львів, вул. Глибока, 4

м.Львів, пр-т. Червоної Калини, 85а

+38 (067) 000 21 87
+38 (044) 334 41 00

Parodent USА

+1 (623) 398 68 08

Parodent CAN

416-201-4440

Терапевтична стоматологія

У терапевтичній стоматології на сьогодні відбуваються революційні зміни. У зв’язку з появою нових матеріалів змінюються методи препарування зуба від класичної “ящикоподібної” форми до “тунельної”, що дозволяє максимально зберегти зубні тканини. З’являються нові форми та розміри борів для препарування зубів, інструменти для роботи з матеріалами світлового твердіння, полімеризаційні лампи.

Сучасний лікар-стоматолог об’єднує в собі лікаря, художника і скульптора, тому ми намагаємося поступово виключати зі свого лексикону поняття “пломба”, і замінити його на слова “реставрація” та “реконструкція”.

Реставрація – це відновлення форми і забарвлення зуба у першопочатковому вигляді. Показом до цього виду лікування є втрата зубних тканин внаслідок карієсу, патологічного стирання та пошкоджень.

Реконструкція – це перебудова форми зуба з метою її покращення. Показом до реконструкції є бажання пацієнта змінити форму зуба, вирівняти зубний ряд у фронтальній ділянці.

Техніка реставрації і реконструкції у поєднанні з високоякісними матеріалами (EnamelPlus, FiltekSupreme XT) дає можливість отримати прекрасний естетичний результат, уникнувши протезування.

Якщо корінь зуба здоровий, а коронкова частина значно зруйнована, то її можна відновити за допомогою спеціальних напівпрозорих скловолоконних штифтів за одне відвідування. Такий зуб є ідентичним за кольором, формою і прозорістю до зубів, які знаходяться поряд. Проте, в певних випадках на такий зуб рекомендується встановлення металокерамічної (або цільнокерамічної) коронки.

(Ціни в прейскуранті)