м. Львів, вул. Шевченка, 87А

м. Львів, Личаківська,52

м. Львів, вул.Скорика, 29

м. Львів, вул. Глибока, 4

м.Львів, пр-т. Червоної Калини, 85а

+38 (067) 000 21 87
+38 (044) 334 41 00

Parodent USА

+1 (623) 398 68 08

Parodent CAN

416-201-4440

Ортопедична стоматологія

Мережа стоматологій «Пародент» співпрацює з німецькою технічною лабораторією, яка має філію у Львові.
Наші лікарі мають великий досвід у виготовленні всіх видів незнімних і знімних конструкцій: коронок, вкладок, вінірів, мостоподібних конструкцій, різних видів бюгельних протезів. У тому проміжку часу, коли виготовляється постійна конструкція, ми проводимо реабілітацію пацієнта тимчасовими коронками.
Золотовмісні сплави в якості каркасів металокерамічних конструкцій володіють корозійною стійкістю і більш точним приляганням у порівнянні з традиційними кобальт-хромовими сплавами. Крім того, вони надають кераміці приємний відтінок, а при контакті з ясенним краєм золотовмісний сплав не викликає його потемніння, а коронка має абсолютно природний вигляд.
Крім традиційної металокераміки ми пропонуємо безметалеві керамічні коронки, які відзначаються не лише високими естетичними властивостями завдяки здатності до заломлення світла, а і високою точністю прилягання до тканин зуба завдяки технології виготовлення.
Подібні безметалеві керамічні технології знайшли застосування при протезуванні та імплантації зубів у щадячому і високоестетичному протезуванні передніх зубів. Зовсім не обов’язково для виправлення форми і кольору на фронтальні зуби одягати коронки. Передню стінку замінюють на керамічну, не препаруючи інших поверхонь. Такі конструкції називають вінірами (або ламінатами).

Безметалева кераміка:

Найсучасніший і високо естетичний метод протезування, який поєднує в собі високу міцність і естетичні характеристики.

Як відомо, висока естетичність, міцність і біосумісність кераміки робить її ідеальним матеріалом для протезування передніх і жувальних зубів. Це новітня технологія виготовлення штучних коронок, котра прийшла до нас із Європи.

Коронки із цирконію по міцності не поступаються металокерамічним коронкам, а по своїх естетичних властивостях у багато разів перевершують металокераміку.

Застосування оксиду цирконію

Оксид цирконію застосовується при виготовленні:

 • одиночних коронок;
 • мостоподібних протезів;
 • вінірів;
 • використовується в протезуванні на імплантатах.

Оксид цирконію має білий колір, що дозволяє оптимально імітувати відтінок натуральних зубів, на відміну від металевого кольору каркасу металокерамічної коронки. Для того щоб виключити просвічування металу через шар кераміки, при виготовленні металокерамічних коронок застосовують опакові (непрозорі) керамічні маси. Металокерамічні коронки не пропускають світло через метал, у них відсутня глибина кольору. У результаті немає підсвічування ясен зсередини, як в області натурального зуба, тому ясна в області металокерамічної коронки виглядає темніше. При виготовленні коронок із цирконію використовується білий каркас, який можна покривати прозорими керамічними масами й тим самим домагатися найкращих естетичних результатів. У таких коронок ясна підсвічуються зсередини, як у природніх зубів, і мають натуральний колір, що дозволяє створити візуальний ефект натуральних зубів.

Коронки з пресованої кераміки

У чому ж переваги безметаллової пресованої кераміки?
Насамперед , завдяки своїй світлопроникності й прозорості безметалева пресована кераміка має чудову естетику.
Друга перевага – це найвища точність прилягання пресованої кераміки до краю препарованого зуба, що дає можливість обробки зубів вище рівня ясен. Сукупність цих переваг робить протезування пресованою безметалевою керамікою дуже привабливим.

Безметалеві коронки – це чудова естетика, міцність, надійність й натуральний колір ясен та зубів.

Вініри

Вінір – це керамічна накладка товщиною 0.4-0.8мм, яку встановлюють на передні зуби у випадках, коли зуби вже зруйновані, або змінили колір. Вони дають змогу досягти потрібної форми й бажаного кольору, одночасно, захищаючи зуби. У результаті цього ваша посмішка буде сліпучою, не заподіюючи при цьому збитку глибоким тканинам ваших зубів. Вініри виготовляють відповідно до кольору зубів пацієнта і його побажань щодо форми. Таким чином досягається необхідний естетичний результат, найменше травмування зуба при установці, а також надійність і довговічність.

У яких випадках вони можуть застосовуватися?

Використання вінірів у стоматології дозволяє досягти більш високого косметичного ефекту при різних дефектах поверхні й кольору зубів, насамперед:

 • травма зуба (сколи, злами);
 • проміжки між зубами;
 • клиноподібний дефект;
 • стирання;
 • порушення форми зубів;
 • старі пломби, що відрізняються по кольору від здорових зубів;
 • дефекти кольору зуба, пов’язані із флюорозом;
 • “тетрациклінові зуби”;
 • наслідки травм або лікування кореневого каналу.

Вініри не вимагають спеціального догляду, регулярне чищення їх поверхні зубною щіткою й флосами, як і інших зубів, забезпечує їм блискучий вигляд на довгий час.
Переваги:
Порцелянові вініри мають ряд переваг у порівнянні з іншими методами в стоматологічній косметології.
По-перше, вініри надають зубу більш натуральний здоровий вигляд, це пов’язане з тим, що стоматологічна порцеляна дуже точно імітує властивості поверхневого шару зуба – емалі.
По-друге – на порцелянових вінірах ніколи не буває плям. Порцеляна – більш гладкий і непроникний матеріал, тому на його поверхні ніколи не утворюються плями, помутніння або знебарвлення.
Красі Вашої емалі нічого не загрожує – ні кава, ні цигарки, ні червоне вино (кераміка має дуже високу стійкість кольору ). Зовнішній вигляд Ваших зубів стане таким, про який Ви мріяли все життя!

Керамічні вкладки

З ростом технічних можливостей у виготовленні та обробці керамічних мас з’явилася можливість замінити об’ємні пломби на керамічні вкладки. Відмінності між пломбою і вкладкою значні:

 • Пломбу лікар формує з матеріалу під час прийому пацієнта; виготовленням вкладки займається зуботехнічна лабораторія, а потім лікар фіксує вкладку на зуб.
 • Міцність пломби, її довговічність і стійкість форми значно поступаються показникам керамічної вкладки.
 • Можливість підібрати правильний колір під колір сусідніх зубів у вкладок більша, ніж у пломб.

Переваги зубних вкладок

 • Вкладки мають більшу міцність, ніж пломби, що виготовляються безпосередньо в зубі. На каріозні зуби виготовляються вкладки, тому що об’ємні пломби можуть не витримувати жувального навантаження і розколюватися. Вкладки суттєво зміцнюють зуб.
 • Керамічні вкладки чудові в плані естетики. Кераміка має напівпрозорість і повністю імітує колір зуба.
 • Вкладка точно повторює анатомічну форму зуба. Надати вкладці гарну форму дозволяє її виготовлення поза порожниною рота.
 • Керамічні вкладки стійкі до зовнішніх впливів, вони не темніють згодом , не міняють колір під дією кави, тютюну і т.д.
 • Вкладка може замінити коронку, якщо збереглася міцна основа зуба

(Ціни в прейскуранті)