м. Львів, вул. Шевченка, 87А

м. Львів, Личаківська,52

м. Львів, вул.Скорика, 29

м. Львів, вул. Глибока, 4

м.Львів, пр-т. Червоної Калини, 85а

+38 (067) 000 21 87
+38 (044) 334 41 00

Parodent USА

+1 (623) 398 68 08

Parodent CAN

416-201-4440

Пародонтологія

У той час, коли карієс зубів та його ускладнення легко діагностіруються і успішно лікуються, проблеми захворювань пародонту, тобто тканин, що оточують зуби, і їх профілактиці в даний час приділяється недостатньо уваги. Про це свідчить сумна статистика – 95% дорослого населення і 60% дітей і підлітків страждають від цієї патології.

 

Лікування пародонтиту

Успішне лікування пародонтиту вимагає тісної співпраці лікаря з пацієнтом, і воно можливе тільки тоді, коли є комплексним (терапевтичне, хірургічне та ортопедичне). Ми вже протягом 19-ти років спеціалізуємося в області лікування пародонтиту та інших поширених захворювань ясен, допомагає своїм пацієнтам вирішити цю проблему. Ми підходимо до лікування патології пародонта з урахуванням причини її виникнення, намагаємося усунути як зовнішній прояв хвороби – запалення ясен, так і ліквідувати або зменшити фактори, що викликають захворювання.

Основа успішного лікування пародонтиту – оптимальна гігієна порожнини рота. Тому на першому місці знаходяться процедури професійної гігієни – зняття зубних відкладень за допомогою ультразвукових апаратів, «Air Flow», спеціальних паст та полірування гумок. Також ми навчаємо пацієнтів індивідуальній гігієні порожнини рота і підбираємо необхідні кошти.

 

 

(Ціни в прейскуранті)