м. Львів, вул. Шевченка, 87А

м. Львів, Личаківська,52

м. Львів, вул.Скорика, 29

м. Львів, вул. Глибока, 4

м.Львів, пр-т. Червоної Калини, 85а

+38 (067) 000 21 87
+38 (044) 334 41 00

Parodent USА

+1 (623) 398 68 08

Parodent CAN

416-201-4440

Ендодонтичне лікування зубів

Здорові зуби необхідні для здоров’я організму. І хоча зубний карієс зачіпає переважну частину населення, більшість людей ігнорують цей процес, аж поки він не досягне центральної частини зуба, де локалізований його судинно-нервовий пучок (пульпа) і не спричинить болю. Причиною цього болю є інфікування і запалення пульпи зуба (пульпіт), а потім і тканини, в області верхівки кореня зуба (періодонтит).

Лікуванням таких ускладнень карієсу займається лікар–ендодонт. Ми проводимо як стандартні, так і дуже складні ендодонтичні процедури, включно з виправленням попереднього невдалого лікування кореневих каналів. Мережа стоматологій «Пародент» обладнана ендодонтичним мікроскопом, що дозволяє виявити та пролікувати додаткові кореневі канали, без чого є неможливим якісне лікування зуба. Ендодонтичний мікроскоп допомагає також візуалізувати зламані в кореневих каналах інструменти та усунути їх. Для якісної механічної обробки кореневих каналів використовуються сучасні ендомотори та високоякісні машинні ендодонтичні інструменти .

Поряд з механічною та антисептичною обробкою каналів кореня не менш важливою процедурою є якісне їх пломбування. Для цього ми використовуємо найбільш сучасні методи пломбування гарячою конденсацією гутаперчі за допомогою систем System B та Obtura III. Для підтвердження якісного пломбування кореневих каналів обов’язково проводиться прицільна рентгенографія або радіовізіографія зуба.

(Ціни в прейскуранті)