м. Львів, вул. Шевченка, 87А

м. Львів, Личаківська,52

м. Львів, вул.Скорика, 29

м. Львів, вул. Глибока, 4

м.Львів, пр-т. Червоної Калини, 85а

+38 (067) 000 21 87
+38 (044) 334 41 00

Parodent USА

+1 (623) 398 68 08

Parodent CAN

416-201-4440

Дитяча стоматологія

Окреме місце у нашій мережі стоматологій «Пародент» займає лікування дітей. Як важливо, щоб у дитини були міцні і здорові зуби, проте не менш важливо, щоб малюк із самого дитинства не відчував страху перед стоматологічним кріслом. Ось чому ми приділяємо велике значення створенню контакту між лікарем і маленьким пацієнтом для подолання його страху перед візитом до стоматолога, проводимо навчання для дітей і батьків, мотивуючи і демонструючи, як правильно чистити зуби з використанням наочних засобів та муляжів.

Дитячий стоматолог, за спеціальністю «Дитяча стоматологія», повністю оглянувши ротову порожнину дитини, вкаже на існуючі проблеми та проведе необхідне лікування.

Звертаємо увагу шановних батьків, що лікування молочних (тимчасових) зубів обов’язкове. Не слід вважати, що хвороби зникнуть разом з випадінням тимчасових зубів. Медичні дослідження показують, що стан порожнини рота прямо пов’язаний зі здоров’ям дитячого організму. Запальні процеси, карієс та інші поширені проблеми провокують утворення токсинів, які потрапляють в загальну систему кровообігу. В результаті, страждають найбільш життєвоважливі органи: серце, нирки, печінка та ін. Щоби не допустити неприємних наслідків зверніться за консультацією до спеціаліста. Сучасні методи лікування, високоякісне обладнання, найновіші матеріали та індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта зроблять відвідування клініки легким і приємним.

Для профілактики карієсу ми радимо покривати тимчасові зуби 2-3 рази на рік препаратами, які містять сполуки фтору і кальцію.

Якщо ж карієс вже виникнув, крім традиційного препарування і пломбування ми проводимо лікування озоном, що дозволяє без застосування бормашини зупинити прогресування захворювання. При потребі використовується безболісна препаровка зуба “без бора” за допомогою піскоструйного апарату “Futura” , яка є значно щадячішою для твердих тканин зуба дитини. Крім того, здійснюємо також сріблення тимчасових зубів.

Після прорізування перших постійних молярів (бокових зубів) ми проводимо герметизацію фісур – це заповнення фторвмісними текучими матеріалами заглиблень та ямок на жувальній поверхні зубів для профілактики карієсу.

У неконтактних дітей, які не можуть перебороти страх стоматологічних втручань (а також дітей до 3 років, дітей з лабільною психікою, ДЦП, аутизмом та ін. ) з допомогою лікаря – анестезіолога застосовується метод седації ( стан гіпнотичного сну ) проводиться повна санація ротової порожнини. Тривалість процедури 1- 1,5 години.

В кінці лікування на кожного слухняного маленького пацієнта чекає приємний сюрприз!

(Ціни в прейскуранті)