м. Львів, вул. Шевченка, 87А

м. Львів, Личаківська,52

м. Львів, вул.Скорика, 29

м. Львів, вул. Глибока, 4

м.Львів, пр-т. Червоної Калини, 85а

+38 (067) 000 21 87
+38 (044) 334 41 00

Parodent USА

+1 (623) 398 68 08

Parodent CAN

416-201-4440

Центрифугування крові

В мережі стоматологій «Пародент» з успіхом застосовують виготовлення мембран та тромбоцитарної маси для кісткової пластики та регенерації з власної крові пацієнта. Для сепарації тромбоцитарної маси використовується центрифуга А-PRE 12.

Тромбоцити (від грецьк. trombos – згусток та cytos – клітина) – це клітини, які циркулюють в крові. Утворюються у червоному кістковому мозку (міститься у кістках), живуть 5-9 днів і руйнуються у печінці та селезінці. В нормі кількість тромбоцитів складає 180-320 тисяч в 1мл. крові. Тромбоцити беруть участь у:

  • зупинці кровотечі – утворюють кров`яний згусток;
  • загоєнні та відновленні ран – містять фактори росту, які стимулють ріст та розвиток клітин.

Фібрин (від лат. fibra – волокно) – це білок, який міститься у плазмі крові (плазма крові – це рідка частина крові, яка містиь білки, вуглеводи, солі, вітаміни). Фібрин бере участь у формуванні згустка при кровотечі.

Для отримання PRF у пацієнта проводиться забір 5.0 мл. крові з вени під час операції. Ця кров поміщається у стерильні вакуумні пробірки та центрифугується 10 хвилин. PRF (концентрат тромбоцитів, збагачений фібрином) використовується для заповнення лунок після видалення зубів, кісткових дефекті та порожнин, при операції синусліфтингу та пародонтологічних операціях.

З фібрину, збагаченого тромбоцитами, можна швидко отримати фібринову мембрану і використати її для синусліфтингу, трансплантації кісткової тканини, пародонтальних дефектів, лунок після видалення зубів.

Клінічні результати застосування технології PRF підтверджують значно більш швидке загоєння тканин, що має вирішальне значення особливо під час перших днів після втручання.

(Ціни в прейскуранті)