м. Львів, вул. Шевченка, 87А

м. Львів, Личаківська,52

м. Львів, вул.Скорика, 29

м. Львів, вул. Глибока, 4

м.Львів, пр-т. Червоної Калини, 85а

+38 (067) 000 21 87
+38 (044) 334 41 00

Parodent USА

+1 (623) 398 68 08

Parodent CAN

416-201-4440

Ортодонтія

Елайнери Invisalign

Елайнери, або капи Invisalign — це ортодонтичні знімні апарати останнього покоління, розроблені в США. Вони служать для корекції прикусу і мають унікальні характеристики. Якщо ви хочете рівні зуби, але не бажаєте носити брекети — це рішення для вас!
Наші ортодонти займаються лікуванням за допомогою елайнерів Інвізілайн. Ми готові гарантувати результат, яким ви залишитеся задоволені.

Переваги капи Invisalign

 • Елайнери безбарвні та дуже тонкі. Ніхто не здогадається про те, що вони на вас. А в цей час ваші зуби вирівнюватимуться.
 • Носити капу необхідно не менше 20 годин на добу. Дотримуючись цього правила, ви досягнете ефективного результату.
 • Виймайте елайнери під час їжі, промивайте теплою водою і чистіть звичайною щіткою — ось і весь догляд.
 • Звикання до капи триває впродовж 1 дня — ніяких дефектів мови.
 • Матеріал, з якого зроблені елайнери, гіпоалергенний — не викликає роздратувань і алергічних реакцій.

Зручно, непомітно та просто — капи Invisalign мають виняткові переваги перед іншими ортодонтичними конструкціями.

Як відбувається лікування елайнерами Invisalign

 1. На першому прийомі лікар оглядає ротову порожнину пацієнта і оцінює, чи підходить йому ця технологія. Якщо відповідь позитивна, ми виконуємо відбитки зубів і знімки, які вирушають в лабораторію.
 2. У лабораторії проектується 3D-модель: ваш прикус у нинішньому стані та передбачуваний результат після лікування.
 3. По тривимірній моделі виготовляються капи, які ви мінятимете кожні 2-3 тижні по мірі зміщення зубів.
 4. Перший результат буде помітний вже через 4-5 тижнів.

Результат
Лікування капами Інвізілайн триває приблизно 1-2 роки, залежно від випадку. Важливо вчасно відвідувати мережу стоматологій «Пародент» і слідувати усім рекомендаціям лікаря. Результат — здорові зуби і бездоганна посмішка!

Брекет-системи

 • лінгвальні брекети;
 • самолігуючі брекети;
 • прозорі брекети.

Брекети — це незнімні ортодонтичні апарати, які застосовуються для виправлення прикусу. Носіння брекет-системи дозволяє за відносно недовгий період усунути аномалії і дефекти, і, як результат, отримати рівні зуби.
Якщо вас цікавить встановлення брекетів у Львові завітайте в мережу стоматологій «Пародент». Лікарі-ортодонти нашої стоматології — справжні чарівники, завдяки яким ви отримаєте найгарнішу посмішку.
Установка брекетів здійснюється після ретельної діагностики і лікування всіх зубів, якщо в цьому є необхідність. За наявності захворювань ясен їх також необхідно пролікувати.

Місія брекетів

Брекет-системи призначені для корекції прикусу і зміни положення зубів. У кожного зуба є своя лунка, в якій він тримається за допомогою волокон сполучної тканини. Зуб міняє своє положення, якщо на нього впливає постійний тиск в одному напрямі. Таким чином, поступово утворюється нова сполучна тканина, яка фіксує таку неправильну позицію зуба в його лунці.
Брекети забезпечують рівномірний тиск на зуби у вірному напрямі. Так і відбувається корекція прикусу й вирівнювання зубного ряду.

Види брекет-систем

За матеріалом:

 • металеві;
 • керамічні;
 • сапфірові.

Встановлення брекетів

 1. Підготовчий етап. Цей етап включає професійне чищення (видалення каменю і м’якого нальоту), санацію зубів (заміна пломб, лікування карієсу).
 2. Установка брекет-системи. Ортодонт підготує емаль, закріпить брекети, встановить дуги і дасть рекомендації по догляду. Процедура триває близько години (одна щелепа).

Якщо потрібна установка на обидві щелепи, тоді процедура розбивається на два сеанси. В залежності від вибраного матеріалу процес встановлення може відрізнятися.

Також в мережі стоматологій «Пародент» проводиться ордодонтичне лікування й іншими системами (пластинки, трейнери і т.д).

(Ціни в прейскуранті)