м. Львів, вул. Шевченка, 87А

м. Львів, Личаківська,52

м. Львів, вул.Скорика, 29

м. Львів, вул. Глибока, 4

м.Львів, пр-т. Червоної Калини, 85а

+38 (067) 000 21 87
+38 (044) 334 41 00

Parodent USА

+1 (623) 398 68 08

Parodent CAN

416-201-4440

АНЕСТЕЗІОЛОГІЯ

Основною умовою стоматологічного лікування є якісне знеболення. Проте, не дивлячись на широкий розвиток ефективного місцевого знеболення, останнім часом все більш популярним серед лікарів та пацієнтів є стоматологічне лікування під медикаментозним сном, що поділяється на різні види седації та загальне знеболення (наркоз). Для цього в клініці працюють досвідчені лікарі анестезіологи та медичні сестри анестезистки. Їх завданням є підготовка та проведення медикаментозного сну, контроль за здоров’ям і життям пацієнта під час стоматологічного лікування, забезпечення комфортних умов після наркозу.

Застосування медикаментозного сну рекомендовано пацієнтам із супутніми захворюваннями, алергією, наявністю блювотного рефлексу, страху, неможливістю підібрати ефективне місцеве знеболення. Даний метод лікування є ефективним при тривалих травматичних втручаннях в порожнині рота, великому об’ємі лікування, складному видаленню декількох зубів, а також усім, хто «боїться стоматолога», у зв’язку з неприємними спогадами з дитинства. А лікування зубів у дітей, що відмовляються співпрацювати із стоматологом, та у дітей з особливими потребами проводиться лише під наркозом. В клініці існує новітня наркозно-дихальна апаратура, можливість моніторингу життєво важливих функцій, наявні сучасні ліки для проведення медикаментозного сну і ліквідації невідкладних станів, є післяопераційні палати.

Стоматологічне лікування пацієнтів під медикаментозним сном відчувається як приємний сон і не залишає ніяких спогадів та неприємних відчуттів. Постійний контроль за життєвими показниками пацієнта анестезіологічною командою дозволяє вчасно попередити розвиток ускладнень. Сучасні препарати для наркозу і седації є безпечними, легко керовані та швидко виводяться з організму. Тому пацієнти швидко прокидаються, самостійно покидають кабінет стоматолога і безпечно можуть повернутись додому. Емоційний стан пацієнта після такого комбінованого лікування є більш позитивним. Таким чином, стоматологічне лікування під медикаментозним сном – це комфортно, сучасно та безпечно.

(Ціни в прейскуранті)